Kontakt

Byty na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

342 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Okružní, Havířov

2 750 000 Kč

40 441 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 383 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 24 m²Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²
Prodej bytu 1+1 24 m²

Prodej bytu 1+1 24 m²

Luh, Vsetín

1 990 000 Kč

82 917 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Ciolkovského, Karviná

2 290 000 Kč

38 167 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Kunov 76, Nové Heřminovy

1 999 000 Kč

1 990 000 Kč

26 184 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 58 m²Prodej bytu 3+1 58 m²
Prodej bytu 3+1 58 m²
Prodej bytu 3+1 58 m²

Prodej bytu 3+1 58 m²

Vítězná 424, Žlutice

2 390 000 Kč

41 207 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 51 m²Prodej bytu 1+1 51 m²
Prodej bytu 1+1 51 m²
Prodej bytu 1+1 51 m²

Prodej bytu 1+1 51 m²

ČSA 19/18, Šternberk

2 700 000 Kč

52 941 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

14. října 1046/1, Teplice - Trnovany

2 900 000 Kč

38 158 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Čsl. partyzánů, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, Děčín

1 690 000 Kč

39 394 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²
Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Prodej bytu 2+kk 42.9 m²

Čsl. partyzánů, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, Děčín

1 790 000 Kč

41 725 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Archiváře Teplého 149, Malenice

2 590 000 Kč

40 469 Kč/m2

1...121314...35

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 383 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické