Kontakt

Byty na prodej s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

344 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 64 m²Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²
Prodej bytu 2+1 64 m²

Prodej bytu 2+1 64 m²

Archiváře Teplého 149, Malenice

2 590 000 Kč

40 469 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 392 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

Palackého, Domažlice

2 980 000 Kč

2 800 000 Kč

57 143 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 70 m²Prodej bytu 4+1 70 m²
Prodej bytu 4+1 70 m²
Prodej bytu 4+1 70 m²

Prodej bytu 4+1 70 m²

Sídliště 637, Rotava

1 500 000 Kč

21 429 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 100 m²Prodej bytu 4+1 100 m²
Prodej bytu 4+1 100 m²
Prodej bytu 4+1 100 m²

Prodej bytu 4+1 100 m²

Karoliny Světlé 219/22, Rumburk 1

2 929 000 Kč

29 290 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 99 m²Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²

Prodej bytu 4+1 99 m²

Karla Čapka 245, Krupka - Maršov

2 199 999 Kč

22 222 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Karla Čapka 243, Krupka - Maršov

1 499 999 Kč

22 059 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Kyselka, okres Karlovy Vary

2 450 000 Kč

43 750 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

U Nádraží 263, Rokytnice v Orlických horách

2 590 000 Kč

41 111 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 56 m²Prodej bytu 3+kk 56 m²
Prodej bytu 3+kk 56 m²
Prodej bytu 3+kk 56 m²

Prodej bytu 3+kk 56 m²

Březová, Karviná

2 710 000 Kč

48 393 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Honzíkova, Praha

2 490 000 Kč

1 990 000 Kč

45 227 Kč/m2

1...131415...35

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 392 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické