Kontakt

Byty na prodej s cenou do 32 mil. Kč

Do 32 mil. Kč

1 968 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Bartákova, Brno

7 290 000 Kč

6 450 000 Kč

111 207 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 366 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 5+kk 123 m²Prodej bytu 5+kk 123 m²
Prodej bytu 5+kk 123 m²
Prodej bytu 5+kk 123 m²

Prodej bytu 5+kk 123 m²

Klimentov 114, Velká Hleďsebe

4 200 000 Kč

34 146 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

V bytovkách 839/8, Praha 22 - Uhříněves

7 900 000 Kč

6 500 000 Kč

89 041 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Řeznická, Praha

9 990 000 Kč

192 115 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

5. května 1241/42, Praha 4 - Nusle

5 690 000 Kč

142 250 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

K Letňanům 816/2, Praha - Ďáblice

7 100 000 Kč

139 216 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Václava Košaře 60/28, Ostrava - Dubina

4 650 000 Kč

4 490 000 Kč

66 029 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Vančurova, Cheb

2 699 900 Kč

56 248 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Populární

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Mejstříkova 612/8, Praha 11 - Háje

8 390 000 Kč

137 541 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek

Ing.Petr Janoszek

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Za Lípou 1621/4, Praha 22 - Uhříněves

10 980 000 Kč

132 289 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
1...345...197

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 366 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické