Kontakt

Byty na prodej s cenou do 39 mil. Kč

Do 39 mil. Kč

1 961 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 104 m²Prodej bytu 4+kk 104 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m²

Prodej bytu 4+kk 104 m²

Pod Krocínkou, Praha

17 678 889 Kč

169 989 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 416 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Pod Krocínkou 1065/32, Praha 9 - Vysočany

19 373 005 Kč

162 798 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Pod Krocínkou 1065/32, Praha 9 - Vysočany

19 373 005 Kč

162 798 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Nezvalova 1821/21, Litoměřice - Předměstí

6 397 000 Kč

92 710 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Dostalové, Praha 5 - Hlubočepy

10 190 000 Kč

254 750 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

4 143 656 Kč

129 489 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

5 792 276 Kč

103 434 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

3 779 090 Kč

125 970 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

4 994 129 Kč

110 981 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 37 m²Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²

Prodej bytu 1+kk 37 m²

Na Výrovně, Praha 5 - Stodůlky

6 940 000 Kč

187 568 Kč/m2

1...585960...197

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 416 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické