Kontakt

Byty na prodej s cenou do 4 mil. Kč

Do 4 mil. Kč

657 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Dlážděná 310, Zaječí

3 885 000 Kč

47 378 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 460 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 104 m²Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²

Prodej bytu 3+1 104 m²

Nerudova, Děčín

3 900 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 1+1 27 m²Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²
Prodej bytu 1+1 27 m²

Prodej bytu 1+1 27 m²

Koldům, Litvínov

1 100 000 Kč

40 741 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 48 m²Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²

Prodej bytu 2+1 48 m²

Mánesova 1134, Litvínov - Horní Litvínov

2 600 000 Kč

2 490 000 Kč

51 875 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Šafaříkova, Moravské Budějovice

3 990 000 Kč

54 658 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Dukelských hrdinů, Krupka

1 999 000 Kč

29 397 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 43 m²Prodej bytu 1+1 43 m²
Prodej bytu 1+1 43 m²
Prodej bytu 1+1 43 m²

Prodej bytu 1+1 43 m²

U Vlastního krbu 1112/4, Teplice - Trnovany

2 090 000 Kč

48 605 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Budovatelská, Klášterec nad Ohří, Klášterec nad Ohří

2 670 000 Kč

43 065 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát
Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Tomáš Pavlát

Mgr. Tomáš Pavlát

5.0

Realitní kancelář: FINREA home, s.r.o.
Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Vítězslava Nezvala 2539/18, Most

1 870 000 Kč

24 286 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Josefa Ševčíka, Most

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
1...464748...66

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 460 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické