Kontakt

Byty na prodej s cenou do 4 mil. Kč

Do 4 mil. Kč

655 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Lechowiczova, Moravská Ostrava, Ostrava

3 900 000 Kč

78 000 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 459 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Družstevní 879, Týniště nad Orlicí

4 390 000 Kč

3 900 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Jindřicha Plachty, Mojžíř, Ústí nad Labem

1 590 000 Kč

19 630 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Mostní 500/7, Opava - Předměstí

3 590 000 Kč

46 026 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

Tylova 1460/32, Prostějov

3 190 000 Kč

96 667 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Horská cesta, Duchcov

1 990 000 Kč

38 269 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Karla Čapka, Krupka

690 000 Kč

19 167 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 1+kk 23 m²Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m²

Prodej bytu 1+kk 23 m²

Kolmá 597/5, Praha 9 - Vysočany

3 599 000 Kč

156 478 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Dlážděná 310, Zaječí

3 885 000 Kč

47 378 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 104 m²Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²
Prodej bytu 3+1 104 m²

Prodej bytu 3+1 104 m²

Nerudova, Děčín

3 900 000 Kč

37 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

1...454647...66

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 459 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické