Kontakt

Byty na prodej s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

1 025 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 41 m²Prodej bytu 1+1 41 m²
Prodej bytu 1+1 41 m²
Prodej bytu 1+1 41 m²

Prodej bytu 1+1 41 m²

Mladějovského, Mariánské Lázně

2 299 900 Kč

56 095 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 714 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Plzeňská 1124/3, Ostrava - Hrabůvka

3 349 000 Kč

63 189 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Jaroslava Průchy, Most

2 640 000 Kč

2 560 000 Kč

48 302 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 2+kk 61 m²Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²

Prodej bytu 2+kk 61 m²

Matky Boží 1240/16, Jihlava

4 090 000 Kč

3 990 000 Kč

65 410 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Černický
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Černický

Petr Černický

5.0

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 60 m²Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²

Prodej bytu 3+kk 60 m²

Hlavní, Bolatice

4 300 000 Kč

71 667 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 20 m²Prodej bytu 1+kk 20 m²
Prodej bytu 1+kk 20 m²
Prodej bytu 1+kk 20 m²

Prodej bytu 1+kk 20 m²

Skupova 453/35, Plzeň 3 - Doudlevce

3 100 000 Kč

155 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej bytu 3+kk 69 m²Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²

Prodej bytu 3+kk 69 m²

Polní, Hodonín

4 990 000 Kč

72 319 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 32 m²Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²
Prodej bytu 1+1 32 m²

Prodej bytu 1+1 32 m²

Brněnská 481/42, Olomouc - Nová Ulice

3 300 000 Kč

103 125 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Dukelská 702, Uničov

4 390 000 Kč

48 778 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Hartmanice 27, Hartmanice

3 900 000 Kč

75 000 Kč/m2

1...787980...103

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 714 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické