Kontakt

Byty na prodej s cenou do 68 mil. Kč

Do 68 mil. Kč

1 981 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

Mirovická 1097/24, Praha 8 - Kobylisy

9 290 000 Kč

138 657 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 509 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Nad Nuslemi 661/4, Praha 4 - Nusle

9 900 000 Kč

125 316 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Armádní, Milovice

5 390 000 Kč

101 698 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Mělnická 579/7, Praha 5 - Malá Strana

16 780 000 Kč

186 444 Kč/m2

Prodej atypického bytu 170 m²Prodej atypického bytu 170 m²
Prodej atypického bytu 170 m²
Prodej atypického bytu 170 m²

Prodej atypického bytu 170 m²

Zámecká, Hodonín

2 200 000 Kč

12 941 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 59 m²Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²
Prodej bytu 3+1 59 m²

Prodej bytu 3+1 59 m²

Hurbanova, Praha

7 988 808 Kč

135 404 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Polerady, okres Praha-východ

9 540 000 Kč

112 235 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

Obeciny VIII, Zlín

5 490 000 Kč

83 182 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 37 m²Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m²

Prodej bytu 1+kk 37 m²

Sochorova, Brno

6 100 000 Kč

164 865 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 50 m²Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²
Prodej bytu 2+1 50 m²

Prodej bytu 2+1 50 m²

Vančurova, Nový Jičín

3 090 000 Kč

61 800 Kč/m2

1...515253...199

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 509 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické