Kontakt

Byty na prodej s cenou do 68 mil. Kč

Do 68 mil. Kč

1 981 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Praha 9 - Střížkov, okres území Hlavního města Prahy

7 399 000 Kč

189 718 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 479 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Konstantina Biebla 2266/33, Most

1 569 900 Kč

26 608 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Jana Palacha 1023, Mladá Boleslav II

5 090 000 Kč

83 443 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Dělnická, Bruntál

1 910 000 Kč

48 974 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51.8 m²Prodej bytu 2+1 51.8 m²
Prodej bytu 2+1 51.8 m²
Prodej bytu 2+1 51.8 m²

Prodej bytu 2+1 51.8 m²

Alešova, Jižní Předměstí, Plzeň

4 350 000 Kč

83 977 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 69 m²Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²

Prodej bytu 3+kk 69 m²

Na Farkáně III 201/13, Praha 5 - Radlice

9 990 000 Kč

144 783 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Moravcových 1015/4, Praha 9 - Vysočany

18 490 000 Kč

222 771 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 44 m²Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²

Prodej bytu 2+1 44 m²

Šeříková 708/2, Ostrava - Výškovice

2 800 000 Kč

63 636 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 44 m²Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²

Prodej bytu 2+1 44 m²

Šeříková 708/2, Ostrava - Výškovice

3 650 000 Kč

82 955 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Kovanecká 2284/21, Praha 9 - Libeň

11 990 000 Kč

157 763 Kč/m2

1...525354...199

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 479 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické