Kontakt

Byty na prodej s cenou do 68 mil. Kč

Do 68 mil. Kč

1 981 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 38 m²Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²

Prodej bytu 1+kk 38 m²

U Komína 369/4, Praha 5 - Radlice

7 200 000 Kč

189 474 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 456 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 40 m²Prodej bytu 1+kk 40 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m²

Prodej bytu 1+kk 40 m²

Ústavní, Dobřany

3 887 500 Kč

97 188 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Ústavní, Dobřany

3 726 500 Kč

103 514 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Vimperská 200, Kašperské Hory

4 850 000 Kč

67 361 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 91.3 m²Prodej bytu 4+kk 91.3 m²
Prodej bytu 4+kk 91.3 m²
Prodej bytu 4+kk 91.3 m²

Prodej bytu 4+kk 91.3 m²

Ústřední 84/31, Praha - Štěrboholy

14 690 000 Kč

160 898 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Dolní 420, Frenštát pod Radhoštěm

3 200 000 Kč

50 794 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Jožky Jabůrkové 2464/9, Most

2 999 900 Kč

40 539 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Saturnova 1334/31, Praha 22 - Uhříněves

7 790 000 Kč

173 111 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 40 m²Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²
Prodej bytu 1+1 40 m²

Prodej bytu 1+1 40 m²

Spojovací 274, Jistebnice

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Pod Koníčky 452, Klatovy II

5 500 000 Kč

73 333 Kč/m2

1...545556...199

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 456 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické