Kontakt

Byty na prodej s cenou do 68 mil. Kč

Do 68 mil. Kč

1 981 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Kovanecká 2284/21, Praha 9 - Libeň

11 990 000 Kč

157 763 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 463 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

Jenišovice 51, Jenišovice

2 600 000 Kč

74 286 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Jaroslava Haška 1051/5, Most

1 899 900 Kč

48 715 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Jaroslava Vrchlického 2780/23, Most

2 349 900 Kč

43 517 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Majakovského, Havířov

3 500 000 Kč

67 308 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Zdislavická 725/12, Praha 12 - Kamýk

7 490 000 Kč

129 138 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Třinecká 672, Praha 18 - Letňany

6 900 000 Kč

135 294 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 137 m²Prodej bytu 3+kk 137 m²
Prodej bytu 3+kk 137 m²
Prodej bytu 3+kk 137 m²

Prodej bytu 3+kk 137 m²

Levá, Praha

22 700 000 Kč

165 693 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Kaštanová, Rosice

7 100 000 Kč

93 421 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

Libeň 8, Praha

8 890 000 Kč

150 678 Kč/m2

1...535455...199

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 9 463 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické