Kontakt

Byty na prodej s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

1 464 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Křemenská, Pardubice

7 190 000 Kč

91 013 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 279 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Brodek u Prostějova, okres Prostějov

4 490 000 Kč

61 507 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.

Populární

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Františka Hajdy, Hrabůvka, Ostrava

3 890 000 Kč

50 519 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Terezínská, Karlovy Vary

4 210 000 Kč

67 903 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Lipová, Most

3 530 000 Kč

2 999 900 Kč

40 539 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Populární

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Drimlova 2513/1, Praha 13 - Stodůlky

5 999 000 Kč

139 512 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 29 m²Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²
Prodej bytu 1+1 29 m²

Prodej bytu 1+1 29 m²

Hartigova 1185/102, Praha 3 - Žižkov

5 890 000 Kč

203 103 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Krakovská, Kralupy nad Vltavou

4 080 000 Kč

102 000 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+kk 88 m²Prodej bytu 4+kk 88 m²
Prodej bytu 4+kk 88 m²
Prodej bytu 4+kk 88 m²

Prodej bytu 4+kk 88 m²

Na Dlaskově, Velké Popovice

6 990 000 Kč

79 432 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Populární

Prodej bytu 1+kk 24 m²Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²

Prodej bytu 1+kk 24 m²

Děčínská 552/1, Praha 8 - Střížkov

3 900 000 Kč

162 500 Kč/m2

1...456...147

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 279 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické