Kontakt

Byty na prodej s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

1 823 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 77 m²Prodej bytu 2+kk 77 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m²

Prodej bytu 2+kk 77 m²

Zatloukalova 1144, Luhačovice

13 900 000 Kč

12 750 000 Kč

165 584 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 910 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 109 m²Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²

Prodej bytu 4+kk 109 m²

Sokolovská 1644, Čelákovice

13 800 000 Kč

12 500 000 Kč

114 679 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Čtvrť 1. máje 724, Bojkovice

4 499 990 Kč

62 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Pospíšil
Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

5.0

Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Skrétova 774/2, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

7 990 000 Kč

7 490 000 Kč

85 114 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej bytu 2+1 72 m²Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²
Prodej bytu 2+1 72 m²

Prodej bytu 2+1 72 m²

Ambrožova, Praha

10 900 000 Kč

10 250 000 Kč

142 361 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers
Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Vysočanská 552/73, Praha 9 - Prosek

8 600 000 Kč

8 390 000 Kč

114 932 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek

Ing.Petr Janoszek

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 3+kk 63 m²Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²

Prodej bytu 3+kk 63 m²

Jos. Šíra, Vrchlabí

7 700 000 Kč

7 390 000 Kč

117 302 Kč/m2

Realitní makléř: Elnes Šabani
Realitní kancelář: Elnesto Reality
Realitní makléř: Elnes Šabani

Elnes Šabani

5.0

Realitní kancelář: Elnesto Reality
Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Čsl. armády, Karviná

3 100 000 Kč

2 899 000 Kč

37 649 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej bytu 3+kk 97 m²Prodej bytu 3+kk 97 m²
Prodej bytu 3+kk 97 m²
Prodej bytu 3+kk 97 m²

Prodej bytu 3+kk 97 m²

Jáchymovská 415/72, Liberec X-Františkov

11 400 000 Kč

10 600 000 Kč

109 278 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Onderčaninová
Realitní kancelář: DEO lesy
Realitní makléř: Jana Onderčaninová

Jana Onderčaninová

4.6

Realitní kancelář: DEO lesy
Prodej bytu 124 m²Prodej bytu 124 m²
Prodej bytu 124 m²
Prodej bytu 124 m²

Prodej bytu 124 m²

Horymírova 943/38, Kralupy nad Vltavou

9 900 000 Kč

9 000 000 Kč

72 581 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...353637...183

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 910 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické