Kontakt

Byty na prodej s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

1 839 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Grudova 1173/4, Opava - Kateřinky

4 900 000 Kč

65 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 987 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Uhelná 1079, Kladno - Švermov

4 590 000 Kč

70 615 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 83 m²Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²

Prodej bytu 4+1 83 m²

Hnězdenská, Praha

9 999 000 Kč

9 099 000 Kč

109 627 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Sochorova, Doksy

2 899 000 Kč

65 886 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 87 m²Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²

Prodej bytu 3+kk 87 m²

V Cibulkách 358/54, Praha 5 - Košíře

15 990 000 Kč

183 793 Kč/m2

Prodej bytu 2+1Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Šponarova, Hrabůvka, Ostrava

3 570 000 Kč

Prodej bytu 4+1 93 m²Prodej bytu 4+1 93 m²
Prodej bytu 4+1 93 m²
Prodej bytu 4+1 93 m²

Prodej bytu 4+1 93 m²

Palackého náměstí, Karlovy Vary

4 200 000 Kč

45 161 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Janského 428/2, Olomouc - Povel

5 650 000 Kč

77 397 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Zatloukalova, Luhačovice

12 890 000 Kč

151 647 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Zatloukalova, Luhačovice

6 740 000 Kč

172 821 Kč/m2

1...424344...184

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 8 987 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické