Kontakt

Byty na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

667 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 90 m²Prodej bytu 2+1 90 m²
Prodej bytu 2+1 90 m²
Prodej bytu 2+1 90 m²

Prodej bytu 2+1 90 m²

K Nádraží, Dolní Lhota

3 990 000 Kč

3 949 000 Kč

43 878 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 286 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Hutnická, Most

5 000 000 Kč

4 150 000 Kč

59 286 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

Václava Košaře, Ostrava

4 390 000 Kč

4 100 000 Kč

52 564 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 37 m²Prodej bytu 2+kk 37 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m²

Prodej bytu 2+kk 37 m²

Bratrouchov 148, Jablonec nad Jizerou

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

121 351 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Kynského, Slaný

4 701 950 Kč

4 613 000 Kč

107 279 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Přílepy 223, Přílepy

3 800 000 Kč

3 550 000 Kč

52 985 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 135 m²Prodej bytu 4+1 135 m²
Prodej bytu 4+1 135 m²
Prodej bytu 4+1 135 m²

Prodej bytu 4+1 135 m²

68, Vrbno pod Pradědem

3 990 000 Kč

3 490 000 Kč

25 852 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 46 m²Prodej bytu 1+1 46 m²
Prodej bytu 1+1 46 m²
Prodej bytu 1+1 46 m²

Prodej bytu 1+1 46 m²

Zlínská 577/8, Liberec III-Jeřáb

4 200 000 Kč

4 100 000 Kč

89 130 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 65 m²Prodej bytu 1+kk 65 m²
Prodej bytu 1+kk 65 m²
Prodej bytu 1+kk 65 m²

Prodej bytu 1+kk 65 m²

Vladislavova 508, Písek - Pražské Předměstí

4 699 000 Kč

72 292 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Rérychova 1347, Polná

5 200 000 Kč

4 900 000 Kč

59 756 Kč/m2

1...363738...67

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 286 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické