Kontakt

Byty na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

1 265 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 96 m²Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²

Prodej bytu 4+1 96 m²

Dr. Milady Horákové 160/3, Liberec IV-Perštýn

7 950 000 Kč

82 813 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 858 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Na nivách 1124/26, Praha 4 - Michle

10 990 000 Kč

150 548 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 3+1 159 m²Prodej bytu 3+1 159 m²
Prodej bytu 3+1 159 m²
Prodej bytu 3+1 159 m²

Prodej bytu 3+1 159 m²

Soškova, Nové Město na Moravě

8 390 000 Kč

52 767 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Moskevská 1518/56, Karlovy Vary

4 725 000 Kč

65 625 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 4+1 110 m²Prodej bytu 4+1 110 m²
Prodej bytu 4+1 110 m²
Prodej bytu 4+1 110 m²

Prodej bytu 4+1 110 m²

Škroupova 471/14, Hradec Králové

8 250 000 Kč

75 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej atypického bytu 75 m²Prodej atypického bytu 75 m²
Prodej atypického bytu 75 m²
Prodej atypického bytu 75 m²

Prodej atypického bytu 75 m²

Mattoniho nábřeží 351/82, Karlovy Vary - Drahovice

6 200 000 Kč

82 667 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Patočkova 3488/8, Hodonín

4 100 000 Kč

59 420 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

V. Volfa 1328/10, České Budějovice 2

4 790 000 Kč

71 493 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Demlova 3589/9, Jihlava

5 590 000 Kč

74 533 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Trávník 2662/34, Přerov I-Město

4 600 000 Kč

66 667 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
1...141516...127

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 858 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické