Kontakt

Byty na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

1 275 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+kk 40 m²Prodej bytu 1+kk 40 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m²
Prodej bytu 1+kk 40 m²

Prodej bytu 1+kk 40 m²

Fryšták, okres Zlín

4 790 000 Kč

119 750 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 905 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Fryšták, okres Zlín

5 690 000 Kč

118 542 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej bytu 4+1 104 m²Prodej bytu 4+1 104 m²
Prodej bytu 4+1 104 m²
Prodej bytu 4+1 104 m²

Prodej bytu 4+1 104 m²

J. Á. Komenského 1724/37, Teplice - Trnovany

4 390 000 Kč

42 212 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL
Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Čejč 332, Čejč

4 499 000 Kč

70 297 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Prodej bytu 2+1 44 m²Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²

Prodej bytu 2+1 44 m²

Vítězná 1742, Rožnov pod Radhoštěm

4 145 000 Kč

94 205 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej bytu 4+1 78 m²Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²
Prodej bytu 4+1 78 m²

Prodej bytu 4+1 78 m²

Karla Pokorného, Poruba, Ostrava

4 300 000 Kč

4 200 000 Kč

53 846 Kč/m2

Realitní makléř: Radim Kuchař
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Radim Kuchař

Radim Kuchař

4.8

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej bytu 3+1 155 m²Prodej bytu 3+1 155 m²
Prodej bytu 3+1 155 m²
Prodej bytu 3+1 155 m²

Prodej bytu 3+1 155 m²

Lípová, Praha

23 000 000 Kč

148 387 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej bytu 3+kk 101 m²Prodej bytu 3+kk 101 m²
Prodej bytu 3+kk 101 m²
Prodej bytu 3+kk 101 m²

Prodej bytu 3+kk 101 m²

Cíglerova 1089/30, Praha 14 - Černý Most

12 990 000 Kč

12 490 000 Kč

123 663 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Helešic
Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Lukáš Helešic

Lukáš Helešic

4.9

Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 97 m²Prodej bytu 3+kk 97 m²
Prodej bytu 3+kk 97 m²
Prodej bytu 3+kk 97 m²

Prodej bytu 3+kk 97 m²

K Višňovce 1095, Pardubice - Zelené Předměstí

6 390 000 Kč

5 990 000 Kč

61 753 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 2+1 42.27 m²Prodej bytu 2+1 42.27 m²
Prodej bytu 2+1 42.27 m²
Prodej bytu 2+1 42.27 m²

Prodej bytu 2+1 42.27 m²

Masarykovo náměstí 2572/8, Ostrava - Moravská Ostrava

4 600 000 Kč

4 399 000 Kč

104 069 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
1...202122...128

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 905 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické