Kontakt

Byty na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

1 277 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Benešovská, Nespeky

5 199 000 Kč

4 999 000 Kč

64 090 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Němec
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Jaroslav Němec

Jaroslav Němec

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 910 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

V Předním Hloubětíně 605/8, Praha 9 - Vysočany

13 480 000 Kč

12 780 000 Kč

180 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Prodej atypického bytu 113 m²Prodej atypického bytu 113 m²
Prodej atypického bytu 113 m²
Prodej atypického bytu 113 m²

Prodej atypického bytu 113 m²

Veleslavínova, Plzeň

7 990 000 Kč

7 499 000 Kč

66 363 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej bytu 2+kk 73.38 m²Prodej bytu 2+kk 73.38 m²
Prodej bytu 2+kk 73.38 m²
Prodej bytu 2+kk 73.38 m²

Prodej bytu 2+kk 73.38 m²

tř. Dukelských hrdinů 1109/6, Hodonín

5 990 000 Kč

81 630 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Armádní 895, Milovice - Mladá

7 300 000 Kč

6 999 000 Kč

99 986 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Padělky II, Zlín

5 199 000 Kč

5 099 000 Kč

67 987 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.3

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 4+1 89 m²Prodej bytu 4+1 89 m²
Prodej bytu 4+1 89 m²
Prodej bytu 4+1 89 m²

Prodej bytu 4+1 89 m²

Česká 4752, Zlín

6 390 000 Kč

71 798 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej bytu 4+kk 122 m²Prodej bytu 4+kk 122 m²
Prodej bytu 4+kk 122 m²
Prodej bytu 4+kk 122 m²

Prodej bytu 4+kk 122 m²

Nový svět 91, Svoboda nad Úpou

5 692 500 Kč

46 660 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

U Koupaliště 915/7, Karlovy Vary - Rybáře

5 500 000 Kč

4 999 999 Kč

67 568 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej bytu 4+1 79 m²Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²
Prodej bytu 4+1 79 m²

Prodej bytu 4+1 79 m²

Václava Jiřikovského 139/28, Ostrava - Dubina

4 640 000 Kč

4 590 000 Kč

58 101 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
1...212223...128

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 910 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické