Kontakt

Byty na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

1 273 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 115 m²Prodej bytu 2+kk 115 m²
Prodej bytu 2+kk 115 m²
Prodej bytu 2+kk 115 m²

Prodej bytu 2+kk 115 m²

Klatovská 268, Železná Ruda

6 990 000 Kč

60 783 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 857 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 49 m²Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²
Prodej bytu 2+1 49 m²

Prodej bytu 2+1 49 m²

třída T. G. Masaryka, Mladá Boleslav

5 100 000 Kč

4 950 000 Kč

101 020 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Studená, Brno - Lesná

9 397 000 Kč

8 950 000 Kč

124 306 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 24 m²Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²

Prodej bytu 1+kk 24 m²

Čenětická 2413/1a, Praha 11 - Chodov

4 490 000 Kč

187 083 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 100 m²Prodej bytu 3+1 100 m²
Prodej bytu 3+1 100 m²
Prodej bytu 3+1 100 m²

Prodej bytu 3+1 100 m²

Veletržní 405/31, Praha 7 - Holešovice

15 900 000 Kč

159 000 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 24 m²Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²

Prodej bytu 1+kk 24 m²

Jabloňová 2881/98, Praha 10 - Záběhlice

5 190 000 Kč

216 250 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 108 m²Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²

Prodej bytu 3+kk 108 m²

Zelená 1743/18, Praha 6 - Dejvice

22 990 000 Kč

212 870 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Svitákova 2902/16, Praha 13 - Stodůlky

11 500 000 Kč

198 276 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Sídliště, Nivnice

4 290 000 Kč

58 767 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Sídliště, Nivnice

4 150 000 Kč

56 849 Kč/m2

1...282930...128

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 857 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické