Kontakt

Byty na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

1 273 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 86 m²Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²

Prodej bytu 4+1 86 m²

Rajmonova, Praha

12 990 000 Kč

151 047 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 862 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Merhautova, Brno

8 475 000 Kč

117 708 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 81 m²Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m²

Prodej bytu 3+kk 81 m²

Národní třída, Hodonín

4 990 000 Kč

61 605 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Zbraslavská 41/5, Praha - Malá Chuchle

9 699 000 Kč

142 632 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Zárubecká, Ostrava

5 200 000 Kč

65 823 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Klapálkova 3365/29, Praha 10 - Záběhlice

8 400 000 Kč

178 723 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 91 m²Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²

Prodej bytu 3+1 91 m²

Terronská 583/13, Praha 6 - Bubeneč

13 490 000 Kč

148 242 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Dolní, Prostějov

5 490 000 Kč

73 200 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 104 m²Prodej bytu 4+kk 104 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m²

Prodej bytu 4+kk 104 m²

Pod Krocínkou, Praha

17 678 889 Kč

169 989 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Pod Krocínkou 1065/32, Praha 9 - Vysočany

19 373 005 Kč

162 798 Kč/m2

1...293031...128

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 862 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické