Kontakt

Byty na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

1 284 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

nám. Petra Obrovce 2261, Louny

4 190 000 Kč

72 241 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 894 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Řípovská 877/6, Třebíč - Borovina

4 150 000 Kč

76 852 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Brigádníků 1409/8, Karlovy Vary

4 699 000 Kč

70 134 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 66 m²Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²

Prodej bytu 2+kk 66 m²

Heinemannova 2689/1, Praha 6 - Dejvice

11 200 000 Kč

169 697 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 84 m²Prodej bytu 4+1 84 m²
Prodej bytu 4+1 84 m²
Prodej bytu 4+1 84 m²

Prodej bytu 4+1 84 m²

U Vlečky 372, Zbůch

6 990 000 Kč

83 214 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

U Stadionu, Okříšky

4 699 990 Kč

64 383 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 99 m²Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²
Prodej bytu 4+kk 99 m²

Prodej bytu 4+kk 99 m²

Křenová 524/69, Brno - Trnitá

13 903 000 Kč

140 434 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 91 m²Prodej bytu 4+1 91 m²
Prodej bytu 4+1 91 m²
Prodej bytu 4+1 91 m²

Prodej bytu 4+1 91 m²

Kuks, okres Trutnov

4 100 000 Kč

45 055 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 106 m²Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²
Prodej bytu 3+kk 106 m²

Prodej bytu 3+kk 106 m²

Tyršova 239, Nymburk

11 103 075 Kč

104 746 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 109 m²Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²

Prodej bytu 4+kk 109 m²

Rižská, Praha

16 990 000 Kč

155 872 Kč/m2

1...363738...129

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 894 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické