Kontakt

Byty na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

1 285 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 109 m²Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²

Prodej bytu 4+kk 109 m²

Rižská, Praha

16 990 000 Kč

155 872 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 913 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

9 990 000 Kč

212 553 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 26 m²Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m²

Prodej bytu 1+kk 26 m²

V zahradách 569/17, Praha 8 - Libeň

5 490 000 Kč

211 154 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

M. J. Lermontova 969/4, Praha 6 - Bubeneč

8 300 000 Kč

8 100 000 Kč

114 085 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Lovosická 774/6, Praha 9 - Prosek

7 600 000 Kč

124 590 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Kpt. Jaroše 2381, Tábor

4 790 000 Kč

76 032 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 77 m²Prodej bytu 4+kk 77 m²
Prodej bytu 4+kk 77 m²
Prodej bytu 4+kk 77 m²

Prodej bytu 4+kk 77 m²

Tupolevova 472, Praha 18 - Letňany

8 950 000 Kč

116 234 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Za Dvorem, Holubice

6 695 000 Kč

106 270 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Mariánskolázeňská, Karlovy Vary

7 650 000 Kč

110 870 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 84 m²Prodej bytu 4+kk 84 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m²

Prodej bytu 4+kk 84 m²

Palackého 727/14, Praha 1 - Nové Město

18 990 000 Kč

17 990 000 Kč

214 167 Kč/m2

1...373839...129

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 913 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické