Kontakt

Byty na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

1 284 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 84 m²Prodej bytu 4+kk 84 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m²

Prodej bytu 4+kk 84 m²

Palackého 727/14, Praha 1 - Nové Město

18 990 000 Kč

17 990 000 Kč

214 167 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 913 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

Žitná 564/14, Praha 2 - Nové Město

12 172 000 Kč

206 305 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 38 m²Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²

Prodej bytu 1+kk 38 m²

Fryšava pod Žákovou horou, okres Žďár nad Sázavou

4 296 240 Kč

113 059 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 80 m²Prodej bytu 4+kk 80 m²
Prodej bytu 4+kk 80 m²
Prodej bytu 4+kk 80 m²

Prodej bytu 4+kk 80 m²

Vochov, okres Plzeň-sever

7 200 000 Kč

90 000 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 126 m²Prodej bytu 5+kk 126 m²
Prodej bytu 5+kk 126 m²
Prodej bytu 5+kk 126 m²

Prodej bytu 5+kk 126 m²

třída Legionářů, Jihlava

8 690 000 Kč

68 968 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Křemenská, Pardubice

7 315 000 Kč

89 207 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76.26 m²Prodej bytu 3+1 76.26 m²
Prodej bytu 3+1 76.26 m²
Prodej bytu 3+1 76.26 m²

Prodej bytu 3+1 76.26 m²

Dlouhá 773/6, Plzeň 4 - Lobzy

6 200 000 Kč

81 301 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Žitná 564/14, Praha 2 - Nové Město

12 305 000 Kč

205 083 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 81 m²Prodej bytu 4+kk 81 m²
Prodej bytu 4+kk 81 m²
Prodej bytu 4+kk 81 m²

Prodej bytu 4+kk 81 m²

Bělčická, Praha

9 000 000 Kč

111 111 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Michelangelova, Praha

8 950 000 Kč

8 499 000 Kč

130 754 Kč/m2

1...383940...129

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 913 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické