Kontakt

Byty na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

1 280 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

V. Volfa 1328/10, České Budějovice 2

4 790 000 Kč

71 493 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 948 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Trávník 2662/34, Přerov I-Město

4 600 000 Kč

66 667 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Šimůnkova, Praha

7 990 000 Kč

128 871 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Ležáků, Pardubice

4 990 000 Kč

106 170 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

tř. Kosmonautů, Olomouc

4 980 000 Kč

93 962 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Na Labišti 530, Pardubice - Polabiny

5 300 000 Kč

94 643 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Na rovinách 576/4, Praha 4 - Lhotka

7 490 000 Kč

131 404 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Čihákova 1818/22, Praha 9 - Libeň

7 500 000 Kč

136 364 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Řezníčková
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Hana Řezníčková

Hana Řezníčková

4.3

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej bytu 2+kk 66 m²Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²

Prodej bytu 2+kk 66 m²

U Trojice 744/20, České Budějovice 3

6 090 000 Kč

92 273 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 45.39 m²Prodej bytu 1+1 45.39 m²
Prodej bytu 1+1 45.39 m²
Prodej bytu 1+1 45.39 m²

Prodej bytu 1+1 45.39 m²

Klecandova 703/1, Brno - Černá Pole

4 761 645 Kč

104 905 Kč/m2

1...717273...128

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 948 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické