Kontakt

Byty na prodej s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

1 282 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 66 m²Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²

Prodej bytu 2+kk 66 m²

U Trojice 744/20, České Budějovice 3

6 090 000 Kč

92 273 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 942 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+1 45.39 m²Prodej bytu 1+1 45.39 m²
Prodej bytu 1+1 45.39 m²
Prodej bytu 1+1 45.39 m²

Prodej bytu 1+1 45.39 m²

Klecandova 703/1, Brno - Černá Pole

4 761 645 Kč

104 905 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Na Rokytce 1033/38, Praha 8 - Libeň

4 990 000 Kč

155 938 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

nám. Petra Obrovce 2261, Louny

4 190 000 Kč

72 241 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Slezská 2232/144, Praha 3 - Vinohrady

5 990 000 Kč

239 600 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 125 m²Prodej bytu 4+kk 125 m²
Prodej bytu 4+kk 125 m²
Prodej bytu 4+kk 125 m²

Prodej bytu 4+kk 125 m²

U Pergamenky 1471/8, Praha 7 - Holešovice

19 000 000 Kč

152 000 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Pionýrská 993/26, Olomouc - Nová Ulice

4 690 000 Kč

75 645 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Fryčovická, Praha

8 390 000 Kč

121 594 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 66 m²Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²

Prodej bytu 2+kk 66 m²

Heinemannova 2689/1, Praha 6 - Dejvice

11 200 000 Kč

169 697 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Na dlouhém lánu, Praha

13 943 000 Kč

214 508 Kč/m2

1...727374...129

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 942 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické