Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

695 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Sedloňov 154, Sedloňov

5 250 000 Kč

5 050 000 Kč

93 519 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 928 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 90 m²Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²

Prodej bytu 4+1 90 m²

Pod Parkem, Dalovice

8 810 000 Kč

97 889 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Hornická, Abertamy

5 300 000 Kč

71 622 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Přehradní, Fryšták

5 135 000 Kč

111 630 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Přehradní, Fryšták

6 290 000 Kč

103 115 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 93 m²Prodej bytu 3+kk 93 m²
Prodej bytu 3+kk 93 m²
Prodej bytu 3+kk 93 m²

Prodej bytu 3+kk 93 m²

Nádražní 1598, Dubňany

6 500 000 Kč

6 290 000 Kč

67 634 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Františka Kadlece 594/18, Praha 8 - Libeň

8 600 000 Kč

8 390 000 Kč

152 545 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Sokolovská 808/36, Plzeň 1 - Severní Předměstí

7 120 000 Kč

6 490 000 Kč

99 846 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 142 m²Prodej bytu 4+1 142 m²
Prodej bytu 4+1 142 m²
Prodej bytu 4+1 142 m²

Prodej bytu 4+1 142 m²

Fučíkova, Terezín

5 490 000 Kč

5 290 000 Kč

37 254 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 78 m²Prodej bytu 2+kk 78 m²
Prodej bytu 2+kk 78 m²
Prodej bytu 2+kk 78 m²

Prodej bytu 2+kk 78 m²

Černý Důl, okres Trutnov

9 980 000 Kč

9 480 000 Kč

121 538 Kč/m2

1...272829...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 928 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické