Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

699 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Bulhary 183, Bulhary

6 237 974 Kč

127 306 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 989 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 89 m²Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²

Prodej bytu 3+1 89 m²

Hrušovany nad Jevišovkou

5 322 000 Kč

59 798 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 69 m²Prodej bytu 2+kk 69 m²
Prodej bytu 2+kk 69 m²
Prodej bytu 2+kk 69 m²

Prodej bytu 2+kk 69 m²

Polní 905, Liberec XII-Staré Pavlovice

7 700 528 Kč

111 602 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Košťálkova, Beroun-Město

5 940 000 Kč

112 075 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51.74 m²Prodej bytu 2+1 51.74 m²
Prodej bytu 2+1 51.74 m²
Prodej bytu 2+1 51.74 m²

Prodej bytu 2+1 51.74 m²

Počernická, Praha

8 500 000 Kč

164 283 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 83 m²Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²

Prodej bytu 3+1 83 m²

Mrkvičkova, Praha

9 290 000 Kč

111 928 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Nučice, okres Praha-východ

6 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 65 m²Prodej bytu 2+kk 65 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m²

Prodej bytu 2+kk 65 m²

Nučice, okres Praha-východ

6 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Nučice, okres Praha-východ

8 300 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Trnkovo náměstí 1112/3, Praha 5 - Hlubočepy

7 490 000 Kč

174 186 Kč/m2

1...353637...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 989 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické