Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

695 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Tuchorazská 425/7, Praha 10 - Malešice

6 795 000 Kč

133 235 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 993 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 75 m²Prodej bytu 2+kk 75 m²
Prodej bytu 2+kk 75 m²
Prodej bytu 2+kk 75 m²

Prodej bytu 2+kk 75 m²

Petákova 764/6, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

6 490 000 Kč

86 533 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Nučice, okres Praha-východ

7 900 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 61.9 m²Prodej bytu 2+kk 61.9 m²
Prodej bytu 2+kk 61.9 m²
Prodej bytu 2+kk 61.9 m²

Prodej bytu 2+kk 61.9 m²

K Beranovu 1181/9, Praha - Dolní Chabry

9 990 000 Kč

9 690 000 Kč

156 543 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

U Engerthu, Kladno

7 600 000 Kč

138 182 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Letovská 554, Praha 18 - Letňany

9 249 000 Kč

8 500 000 Kč

119 718 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 96 m²Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²

Prodej bytu 3+kk 96 m²

Srní 40, Srní

10 490 000 Kč

6 490 000 Kč

67 604 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

8 490 000 Kč

157 222 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 3+kk 95 m²Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²

Prodej bytu 3+kk 95 m²

Cukrovarská, Praha

9 999 000 Kč

8 490 000 Kč

89 368 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej bytu 1+kk 41 m²Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²

Prodej bytu 1+kk 41 m²

Vítkova 236/15, Praha 8 - Karlín

8 600 000 Kč

7 990 000 Kč

194 878 Kč/m2

1...363738...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 993 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické