Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

689 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Mokřany 4, Velké Popovice

7 149 000 Kč

123 259 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 958 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Strašnická, Praha

7 338 800 Kč

7 289 190 Kč

182 230 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 75 m²Prodej bytu 4+kk 75 m²
Prodej bytu 4+kk 75 m²
Prodej bytu 4+kk 75 m²

Prodej bytu 4+kk 75 m²

Horní 107, Hůry

5 260 000 Kč

5 230 000 Kč

69 733 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej bytu 3+1 99 m²Prodej bytu 3+1 99 m²
Prodej bytu 3+1 99 m²
Prodej bytu 3+1 99 m²

Prodej bytu 3+1 99 m²

Bulharská 1459, Pardubice - Bílé Předměstí

9 200 000 Kč

92 929 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej bytu 3+kk 62 m²Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²

Prodej bytu 3+kk 62 m²

Kotorská, Praha

9 490 000 Kč

9 390 000 Kč

151 452 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Pomořanská, Troja, Praha

10 000 000 Kč

126 582 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Černý Důl 200, Černý Důl

5 290 000 Kč

129 024 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 74 m²Prodej bytu 2+kk 74 m²
Prodej bytu 2+kk 74 m²
Prodej bytu 2+kk 74 m²

Prodej bytu 2+kk 74 m²

Kurta Konráda 2445/7, Praha 9 - Libeň

8 650 000 Kč

116 892 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Nupacká, Nupaky, Nupaky

7 329 280 Kč

6 800 000 Kč

113 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

Husova, Ostrava

6 900 000 Kč

102 985 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
1...626364...69

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 958 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické