Kontakt

Byty na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

577 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

7 990 000 Kč

135 424 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 883 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Nezamyslova 396, Písek - Václavské Předměstí

7 280 000 Kč

85 647 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 119 m²Prodej bytu 3+kk 119 m²
Prodej bytu 3+kk 119 m²
Prodej bytu 3+kk 119 m²

Prodej bytu 3+kk 119 m²

Pod Krocínkou 1065/32, Praha 9 - Vysočany

19 373 005 Kč

162 798 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Legerova 1822/43, Praha 2 - Nové Město

8 490 000 Kč

303 214 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 69 m²Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²
Prodej bytu 3+kk 69 m²

Prodej bytu 3+kk 69 m²

Chodovická 472/4, Praha 20 - Horní Počernice

9 000 000 Kč

8 980 000 Kč

130 145 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 65 m²Prodej bytu 2+kk 65 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m²

Prodej bytu 2+kk 65 m²

Praha 9 - Hrdlořezy, okres území Hlavního města Prahy

11 280 000 Kč

173 538 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 93 m²Prodej bytu 4+1 93 m²
Prodej bytu 4+1 93 m²
Prodej bytu 4+1 93 m²

Prodej bytu 4+1 93 m²

Levského 3191/27, Praha 12 - Modřany

11 900 000 Kč

127 957 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 66 m²Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Loučná 190, Loučná pod Klínovcem

8 990 000 Kč

136 212 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

Žampiónová 173, Praha 22 - Pitkovice

9 490 000 Kč

9 250 000 Kč

156 780 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 355 m²Prodej bytu 3+1 355 m²
Prodej bytu 3+1 355 m²
Prodej bytu 3+1 355 m²

Prodej bytu 3+1 355 m²

Prokopská, Slezská Ostrava, Ostrava

10 500 000 Kč

29 577 Kč/m2

1...151617...58

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 883 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické