Kontakt

Byty na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

593 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Křemenská, Pardubice

7 190 000 Kč

91 013 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 874 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+kk 105 m²Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²
Prodej bytu 3+kk 105 m²

Prodej bytu 3+kk 105 m²

Lešetín I 679/8, Zlín

13 499 000 Kč

128 562 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ

Populární

Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Mošnerova, Olomouc

9 200 000 Kč

113 580 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Smetanova 7287, Zlín

9 100 000 Kč

162 500 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Jaroslava Foglara 884/6, Brno - Štýřice

9 290 000 Kč

154 833 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.6

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

K motelu ev. č. 5, Praha - Újezd u Průhonic

8 990 000 Kč

160 536 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Štěchovice, okres Praha-západ

8 980 000 Kč

113 671 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Svoboda
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Michal Svoboda

Michal Svoboda

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Populární

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Helfertova, Brno

10 484 000 Kč

131 050 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej bytu 3+kk 114 m²Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²

Prodej bytu 3+kk 114 m²

Kounická, Praha

15 960 000 Kč

140 000 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 91 m²Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m²

Prodej bytu 3+kk 91 m²

Praha, okres Praha 7

18 750 000 Kč

206 044 Kč/m2

1234...60

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 874 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické