Kontakt

Byty na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

593 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Jeremiášova, Praha

9 500 000 Kč

153 226 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 876 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Pod pekárnami 258/13, Praha 9 - Vysočany

7 290 000 Kč

165 682 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Elišky Přemyslovny 414, Praha - Zbraslav

7 500 000 Kč

119 048 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 115 m²Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²
Prodej bytu 3+kk 115 m²

Prodej bytu 3+kk 115 m²

Sadová 940/51, Karlovy Vary

8 814 750 Kč

7 850 000 Kč

68 261 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Na vrcholu, Praha

8 000 000 Kč

7 500 000 Kč

133 929 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Bellušova 1823/45, Praha 13 - Stodůlky

8 190 000 Kč

112 192 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Populární

Prodej bytu 2+1 76 m²Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²
Prodej bytu 2+1 76 m²

Prodej bytu 2+1 76 m²

Národní obrany, Praha

11 700 000 Kč

153 947 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+1 74 m²Prodej bytu 4+1 74 m²
Prodej bytu 4+1 74 m²
Prodej bytu 4+1 74 m²

Prodej bytu 4+1 74 m²

Na Proseku 45/9, Praha 9 - Prosek

9 490 000 Kč

128 243 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+kk 61.1 m²Prodej bytu 3+kk 61.1 m²
Prodej bytu 3+kk 61.1 m²
Prodej bytu 3+kk 61.1 m²

Prodej bytu 3+kk 61.1 m²

Stodůlky 3189/5, Praha

10 800 000 Kč

10 500 000 Kč

171 849 Kč/m2

Prodej bytu 213 m²Prodej bytu 213 m²
Prodej bytu 213 m²
Prodej bytu 213 m²

Prodej bytu 213 m²

K vápence 565/5, Praha - Velká Chuchle

14 495 000 Kč

13 690 000 Kč

64 272 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
1...345...60

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 876 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické