Kontakt

Byty na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

593 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 151 m²Prodej bytu 4+1 151 m²
Prodej bytu 4+1 151 m²
Prodej bytu 4+1 151 m²

Prodej bytu 4+1 151 m²

Bezručova 1349/37, Karlovy Vary

9 850 000 Kč

65 232 Kč/m2

Realitní makléř: František Žikeš
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You
Realitní makléř: František Žikeš

František Žikeš

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 891 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 52 m²Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²

Prodej bytu 1+kk 52 m²

Žitná 564/14, Praha 2 - Nové Město

9 980 000 Kč

191 923 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 98 m²Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²

Prodej bytu 4+kk 98 m²

Na Pěšině, Vráto

8 600 000 Kč

87 755 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 97 m²Prodej bytu 4+kk 97 m²
Prodej bytu 4+kk 97 m²
Prodej bytu 4+kk 97 m²

Prodej bytu 4+kk 97 m²

Tyršova 239, Nymburk

12 025 000 Kč

123 969 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 63 m²Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²

Prodej bytu 3+kk 63 m²

Křižíkova, Praha

8 999 000 Kč

8 790 000 Kč

139 524 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář: Lolo Reality ML
Prodej bytu 3+1 123 m²Prodej bytu 3+1 123 m²
Prodej bytu 3+1 123 m²
Prodej bytu 3+1 123 m²

Prodej bytu 3+1 123 m²

Zahradní, Karlovy Vary

12 000 000 Kč

97 561 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách

9 550 000 Kč

136 429 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Nebovidy, okres Brno-venkov

12 890 000 Kč

11 490 000 Kč

135 176 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 100 m²Prodej bytu 3+kk 100 m²
Prodej bytu 3+kk 100 m²
Prodej bytu 3+kk 100 m²

Prodej bytu 3+kk 100 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

14 350 000 Kč

143 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 66 m²Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²

Prodej bytu 2+kk 66 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

9 627 000 Kč

145 864 Kč/m2

1...535455...60

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 891 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické