Kontakt

Byty na prodej s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

592 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 125 m²Prodej bytu 4+1 125 m²
Prodej bytu 4+1 125 m²
Prodej bytu 4+1 125 m²

Prodej bytu 4+1 125 m²

Nádražní 1026/41, Ostrava - Moravská Ostrava

12 000 000 Kč

96 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 887 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 108 m²Prodej bytu 4+kk 108 m²
Prodej bytu 4+kk 108 m²
Prodej bytu 4+kk 108 m²

Prodej bytu 4+kk 108 m²

Nad Závěrkou 492/11, Praha 6 - Břevnov

22 990 000 Kč

22 490 000 Kč

208 241 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej bytu 5+1 126 m²Prodej bytu 5+1 126 m²
Prodej bytu 5+1 126 m²
Prodej bytu 5+1 126 m²

Prodej bytu 5+1 126 m²

Rejskova 1992/6, Praha 2 - Vinohrady

16 690 000 Kč

15 590 000 Kč

123 730 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 62 m²Prodej bytu 4+1 62 m²
Prodej bytu 4+1 62 m²
Prodej bytu 4+1 62 m²

Prodej bytu 4+1 62 m²

Tajovského 1260/9, Praha 4 - Krč

8 850 000 Kč

8 500 000 Kč

137 097 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

V Zahrádkách 1532/8, Plzeň 4 - Doubravka

8 250 000 Kč

7 950 000 Kč

137 069 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej bytu 2+kk 84 m²Prodej bytu 2+kk 84 m²
Prodej bytu 2+kk 84 m²
Prodej bytu 2+kk 84 m²

Prodej bytu 2+kk 84 m²

Lipno nad Vltavou 516, Lipno nad Vltavou

15 550 000 Kč

185 119 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej bytu 3+kk 107 m²Prodej bytu 3+kk 107 m²
Prodej bytu 3+kk 107 m²
Prodej bytu 3+kk 107 m²

Prodej bytu 3+kk 107 m²

Pod Zámkem, Břeclav

11 633 440 Kč

108 724 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 4+kk 207 m²Prodej bytu 4+kk 207 m²
Prodej bytu 4+kk 207 m²
Prodej bytu 4+kk 207 m²

Prodej bytu 4+kk 207 m²

Za kovárnou 422/19, Praha - Dolní Měcholupy

18 499 000 Kč

17 749 000 Kč

85 744 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 87 m²Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m²

Prodej bytu 3+kk 87 m²

Jizerská, Liberec

11 038 750 Kč

126 882 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 86 m²Prodej bytu 2+1 86 m²
Prodej bytu 2+1 86 m²
Prodej bytu 2+1 86 m²

Prodej bytu 2+1 86 m²

Mostecká 273/21, Praha 1 - Malá Strana

18 900 000 Kč

17 490 000 Kč

203 372 Kč/m2

1...545556...60

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 887 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické