Kontakt

Byty na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

458 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Litoměřická 405/9, Praha 9 - Prosek

10 200 000 Kč

136 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 101 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

V Nové Hostivaři 226/10, Praha 15 - Hostivař

9 300 000 Kč

119 231 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Janáčkovo nábřeží 1072/29, Praha 5 - Smíchov

16 497 000 Kč

253 800 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 71 m²Prodej bytu 4+kk 71 m²
Prodej bytu 4+kk 71 m²
Prodej bytu 4+kk 71 m²

Prodej bytu 4+kk 71 m²

Lidická 347, Jeneč

8 990 000 Kč

126 620 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 3+kk 96 m²Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²
Prodej bytu 3+kk 96 m²

Prodej bytu 3+kk 96 m²

Nad Lávkou, Tuchoměřice

10 380 000 Kč

108 125 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej bytu 3+kk 110 m²Prodej bytu 3+kk 110 m²
Prodej bytu 3+kk 110 m²
Prodej bytu 3+kk 110 m²

Prodej bytu 3+kk 110 m²

Ruzyňské schody 555/5, Praha 6 - Ruzyně

14 400 400 Kč

130 913 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Bezručova 75/12, Brno - Staré Brno

10 500 000 Kč

131 250 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 2+kk 64 m²Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²

Prodej bytu 2+kk 64 m²

Jeseniova, Praha

8 873 000 Kč

138 641 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 83 m²Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²
Prodej bytu 3+kk 83 m²

Prodej bytu 3+kk 83 m²

Vinohradská, Praha

22 048 000 Kč

265 639 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 103 m²Prodej bytu 3+1 103 m²
Prodej bytu 3+1 103 m²
Prodej bytu 3+1 103 m²

Prodej bytu 3+1 103 m²

Körnerova, Brno

10 319 000 Kč

100 184 Kč/m2

1...293031...46

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 101 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické