Kontakt

Byty na prodej s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

454 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Bořivojova 1049/57, Praha 3 - Žižkov

9 950 000 Kč

195 098 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 089 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Buchovcova 1661/3, Praha 3 - Žižkov

9 990 000 Kč

9 497 000 Kč

155 689 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej bytu 3+kk 110 m²Prodej bytu 3+kk 110 m²
Prodej bytu 3+kk 110 m²
Prodej bytu 3+kk 110 m²

Prodej bytu 3+kk 110 m²

Sportovní 1265/4, Praha 10 - Vršovice

12 590 000 Kč

114 455 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Dejvická 188/6, Praha 6 - Dejvice

9 797 000 Kč

9 500 000 Kč

166 667 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Bratislavská 1487/7, Praha 15 - Hostivař

12 500 000 Kč

12 150 000 Kč

148 171 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

8 590 000 Kč

8 249 000 Kč

179 326 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej bytu 2+kk 62 m²Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m²

Prodej bytu 2+kk 62 m²

Malkovského 948, Praha 18 - Letňany

10 500 000 Kč

169 355 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Malkovského 592, Praha 18 - Letňany

8 990 000 Kč

8 590 000 Kč

116 081 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Českomoravská, Praha

8 950 000 Kč

8 490 000 Kč

141 500 Kč/m2

Realitní makléř: Iva Petrušková
Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Realitní makléř: Iva Petrušková

Iva Petrušková

4.5

Realitní kancelář: CENTURY 21 Birdie Reality - NextRound
Prodej bytu 3+kk 102 m²Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²
Prodej bytu 3+kk 102 m²

Prodej bytu 3+kk 102 m²

Říčany, okres Praha-východ

13 500 000 Kč

12 900 000 Kč

126 471 Kč/m2

1...303132...46

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 089 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické