Kontakt

Byty na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

338 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Evropská 696/22, Praha 6 - Dejvice

12 500 000 Kč

152 439 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 415 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Karla Engliše 1498/13, Praha 5 - Smíchov

9 300 000 Kč

150 000 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 125 m²Prodej bytu 4+kk 125 m²
Prodej bytu 4+kk 125 m²
Prodej bytu 4+kk 125 m²

Prodej bytu 4+kk 125 m²

U Pergamenky 1471/8, Praha 7 - Holešovice

19 000 000 Kč

152 000 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Přecechtělova 2240/5, Praha 13 - Stodůlky

9 947 000 Kč

140 099 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Ledvina
Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Realitní makléř: Jan Ledvina

Jan Ledvina

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY GROUP
Prodej bytu 3+kk 120 m²Prodej bytu 3+kk 120 m²
Prodej bytu 3+kk 120 m²
Prodej bytu 3+kk 120 m²

Prodej bytu 3+kk 120 m²

Milady Horákové 1280/9, Praha 7 - Holešovice

17 990 000 Kč

149 917 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Podkovářská, Praha

12 490 000 Kč

164 342 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Mokřany 4, Praha

9 150 000 Kč

128 873 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Branická 1280/159, Praha 4 - Braník

11 400 000 Kč

154 054 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Děčínská 467/9, Praha 9 - Střížkov

9 790 000 Kč

127 143 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 3+kk 107 m²Prodej bytu 3+kk 107 m²
Prodej bytu 3+kk 107 m²
Prodej bytu 3+kk 107 m²

Prodej bytu 3+kk 107 m²

Pavlovická, Liberec

11 300 000 Kč

105 607 Kč/m2

1...181920...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 415 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické