Kontakt

Byty na prodej s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

339 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 107 m²Prodej bytu 3+kk 107 m²
Prodej bytu 3+kk 107 m²
Prodej bytu 3+kk 107 m²

Prodej bytu 3+kk 107 m²

Pavlovická, Liberec

11 300 000 Kč

105 607 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 417 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 66 m²Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Musílkova 1338/4, Praha 5 - Košíře

12 700 000 Kč

192 424 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Pod Harfou, Praha

11 900 000 Kč

148 750 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Na Louži, Praha

11 990 000 Kč

168 873 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kratochvíl
Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Realitní makléř: Jan Kratochvíl

Jan Kratochvíl

3.4

Realitní kancelář: Realitní tým Jana Kratochvíla
Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Chmelařská 900/3, Praha 5 - Jinonice

9 590 000 Kč

174 364 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: ESTATE PARTNERS by KW
Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Plzákova, Praha

12 500 000 Kč

168 919 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Slezská 1898/95, Praha 3 - Vinohrady

15 490 000 Kč

14 900 000 Kč

183 951 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 173 m²Prodej bytu 4+kk 173 m²
Prodej bytu 4+kk 173 m²
Prodej bytu 4+kk 173 m²

Prodej bytu 4+kk 173 m²

Ondříčkova 911/10, Liberec I-Staré Město

10 400 000 Kč

60 116 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 94 m²Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²
Prodej bytu 3+kk 94 m²

Prodej bytu 3+kk 94 m²

Česká 1136/7, Praha 5 - Košíře

15 790 000 Kč

167 979 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Prodej bytu 5+1 112.5 m²Prodej bytu 5+1 112.5 m²
Prodej bytu 5+1 112.5 m²
Prodej bytu 5+1 112.5 m²

Prodej bytu 5+1 112.5 m²

Uherská , Praha 9

10 500 000 Kč

93 333 Kč/m2

1...192021...34

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 417 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické