Byty na prodej

Byty na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

64 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Kpt. Jaroše 1543/9, Mikulov

5 249 000 Kč

4 990 000 Kč

69 306 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 201 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Tyršova, Vyškov

3 600 000 Kč

83 721 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

U Splavu 2867/1, Břeclav

3 100 000 Kč

3 000 000 Kč

90 909 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

U Splavu 2870/4, Břeclav

4 350 000 Kč

58 000 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

sídl. Dukelských hrdinů 2774/23, Břeclav

4 050 000 Kč

3 700 000 Kč

49 333 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Kollárova, Veselí nad Moravou

3 790 000 Kč

68 909 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56.5 m²Prodej bytu 2+1 56.5 m²
Prodej bytu 2+1 56.5 m²
Prodej bytu 2+1 56.5 m²

Prodej bytu 2+1 56.5 m²

Mlýnská 743/19, Ivanovice na Hané

3 090 000 Kč

54 690 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa

Populární

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Laštůvkova, Brno

4 990 000 Kč

131 316 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+1 45.39 m²Prodej bytu 1+1 45.39 m²
Prodej bytu 1+1 45.39 m²
Prodej bytu 1+1 45.39 m²

Prodej bytu 1+1 45.39 m²

Klecandova 703/1, Brno - Černá Pole

4 761 645 Kč

104 905 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 88 m²Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²
Prodej bytu 3+1 88 m²

Prodej bytu 3+1 88 m²

Bezručova, Znojmo

4 990 000 Kč

3 990 000 Kč

45 341 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 201 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické