Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

57 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 581 m²

Strachotínská, Pouzdřany, Pouzdřany

3 950 000 Kč

3 490 000 Kč

52 090 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 155 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 831 m²

Hrnčířská, Vracov

4 190 000 Kč

46 556 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Populární

Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 520 m²

U Stadionu 531, Lanžhot

3 290 000 Kč

23 169 Kč/m2

Populární

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 210 m²

Příční 475, Blučina

4 490 000 Kč

3 490 000 Kč

37 935 Kč/m2

Populární

Prodej domu 120 m²Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²

Prodej domu 120 m²

Na Rybníčku 354, Dubňany

3 300 000 Kč

3 000 000 Kč

25 000 Kč/m2

Populární

Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 466 m²

Božice, okres Znojmo

4 000 000 Kč

3 900 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 746 m²

Revoluční 549/15, Tvrdonice

3 490 000 Kč

26 846 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 491 m²

Nová 486, Prušánky

3 500 000 Kč

3 200 000 Kč

16 000 Kč/m2

Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²
Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²

Prodej domu 101 m², pozemek 914 m²

Břežany, okres Znojmo

4 290 000 Kč

42 475 Kč/m2

Prodej domu 110 m²Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²
Prodej domu 110 m²

Prodej domu 110 m²

229, Nová Lhota

3 210 000 Kč

29 182 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 155 domů