Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Jihomoravský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

32 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 20723 m²Prodej stavebního pozemku 20723 m²
Prodej stavebního pozemku 20723 m²
Prodej stavebního pozemku 20723 m²

Prodej stavebního pozemku 20723 m²

Mikulovice, okres Znojmo

7 253 050 Kč

4 500 000 Kč

217 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 122 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 967 m²Prodej stavebního pozemku 967 m²
Prodej stavebního pozemku 967 m²
Prodej stavebního pozemku 967 m²

Prodej stavebního pozemku 967 m²

Kunštát na Moravě

4 850 000 Kč

4 150 000 Kč

4 292 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1465 m²Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²
Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Prodej stavebního pozemku 1465 m²

Znojmo

3 741 000 Kč

2 554 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1289 m²Prodej stavebního pozemku 1289 m²
Prodej stavebního pozemku 1289 m²
Prodej stavebního pozemku 1289 m²

Prodej stavebního pozemku 1289 m²

Hustopeče, okres Břeclav

4 990 000 Kč

3 871 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 1468 m²Prodej stavebního pozemku 1468 m²
Prodej stavebního pozemku 1468 m²
Prodej stavebního pozemku 1468 m²

Prodej stavebního pozemku 1468 m²

Želešice, okres Brno-venkov

3 990 000 Kč

2 718 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 1058 m²Prodej stavebního pozemku 1058 m²
Prodej stavebního pozemku 1058 m²
Prodej stavebního pozemku 1058 m²

Prodej stavebního pozemku 1058 m²

Skalice nad Svitavou, okres Blansko

3 750 000 Kč

3 544 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 310 m²Prodej stavebního pozemku 310 m²
Prodej stavebního pozemku 310 m²
Prodej stavebního pozemku 310 m²

Prodej stavebního pozemku 310 m²

Svinošice, okres Blansko

4 400 000 Kč

14 194 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 867 m²Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m²

Prodej stavebního pozemku 867 m²

Dobšice, okres Znojmo

4 248 830 Kč

4 901 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 2090 m²Prodej stavebního pozemku 2090 m²
Prodej stavebního pozemku 2090 m²
Prodej stavebního pozemku 2090 m²

Prodej stavebního pozemku 2090 m²

Dyjákovice, okres Znojmo

3 600 000 Kč

1 722 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 1034 m²Prodej stavebního pozemku 1034 m²
Prodej stavebního pozemku 1034 m²
Prodej stavebního pozemku 1034 m²

Prodej stavebního pozemku 1034 m²

Milovice, okres Břeclav

4 030 000 Kč

3 990 000 Kč

3 859 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 122 stavebních pozemků