Byty na prodej v kraji Jihomoravský kraj

172 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 102 m²Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²
Prodej bytu 4+1 102 m²

Prodej bytu 4+1 102 m²

J. Palacha 2495/32, Břeclav

5 755 716 Kč

5 449 000 Kč

53 422 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 178 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 94 m²Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²

Prodej bytu 3+1 94 m²

Slavíkova 180/2, Hodonín

5 700 000 Kč

5 399 990 Kč

57 447 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Pospíšil
Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

5.0

Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Znojemská, Hrušovany nad Jevišovkou

3 090 000 Kč

2 990 000 Kč

57 500 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Prodej bytu 2+1 60 m²Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²
Prodej bytu 2+1 60 m²

Prodej bytu 2+1 60 m²

Tyršova 3363/4, Hodonín

3 852 870 Kč

3 770 000 Kč

62 833 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej bytu 3+kk 62 m²Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²

Prodej bytu 3+kk 62 m²

Hornická 1095, Dubňany

3 399 990 Kč

3 249 990 Kč

52 419 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Pospíšil
Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Jiří Pospíšil

Jiří Pospíšil

5.0

Realitní kancelář: Jiří Pospíšil REALITY PRORADOST
Prodej bytu 3+kk 60 m²Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²
Prodej bytu 3+kk 60 m²

Prodej bytu 3+kk 60 m²

Poštovní 84, Valtice

4 790 000 Kč

4 690 000 Kč

78 167 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Republikánské obrany, Mikulov

4 990 000 Kč

4 590 000 Kč

127 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej bytu 4+1 181 m²Prodej bytu 4+1 181 m²
Prodej bytu 4+1 181 m²
Prodej bytu 4+1 181 m²

Prodej bytu 4+1 181 m²

Příkop 838/6, Brno - Zábrdovice

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Mánesova, Boskovice

Neveřejná cena

Prodej bytu 3+kk 66 m²Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Otakara Kubína 2622/10, Boskovice

Neveřejná cena

1...456...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 178 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické