Byty na prodej v kraji Jihomoravský kraj

172 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Sevastopolská 338/6, Brno - Starý Lískovec

7 840 000 Kč

7 500 000 Kč

107 143 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 169 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Vrbice 246, Vrbice

3 489 100 Kč

129 226 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Svat. Čecha, Hustopeče

4 490 000 Kč

80 179 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

Komárovská, Brno

12 200 000 Kč

171 831 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Kpt. Jaroše 1382/3, Mikulov

Neveřejná cena

Prodej bytu 4+kk 112 m²Prodej bytu 4+kk 112 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m²
Prodej bytu 4+kk 112 m²

Prodej bytu 4+kk 112 m²

Vídeňská třída 2573/43, Znojmo

10 990 000 Kč

98 125 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Šrámkova 428/10, Brno - Lesná

9 500 000 Kč

8 990 000 Kč

124 861 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 89 m²Prodej bytu 4+kk 89 m²
Prodej bytu 4+kk 89 m²
Prodej bytu 4+kk 89 m²

Prodej bytu 4+kk 89 m²

Dětkovice 27, Dětkovice

6 560 000 Kč

73 708 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 84 m²Prodej bytu 2+1 84 m²
Prodej bytu 2+1 84 m²
Prodej bytu 2+1 84 m²

Prodej bytu 2+1 84 m²

Nádražní, Oslavany

5 410 000 Kč

64 405 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Šumná, okres Znojmo

2 890 000 Kč

41 884 Kč/m2

1...8910...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 169 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické