Kontakt

Byty na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

686 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Mezihoří 531, Zlín

4 100 000 Kč

3 500 000 Kč

29 412 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 314 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Vrázova 1560/6, Karlovy Vary

7 200 000 Kč

4 999 999 Kč

62 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Prodej bytu 1+kk 34 m²Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m²

Prodej bytu 1+kk 34 m²

Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách

4 430 000 Kč

130 294 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej bytu 4+1 154 m²Prodej bytu 4+1 154 m²
Prodej bytu 4+1 154 m²
Prodej bytu 4+1 154 m²

Prodej bytu 4+1 154 m²

Sadová 956/28, Karlovy Vary

5 700 000 Kč

4 850 000 Kč

31 494 Kč/m2

Prodej atypického bytu 88 m²Prodej atypického bytu 88 m²
Prodej atypického bytu 88 m²
Prodej atypického bytu 88 m²

Prodej atypického bytu 88 m²

Nupaky, Nupaky

5 000 000 Kč

4 800 000 Kč

54 545 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Sídliště, Velešín

4 350 000 Kč

64 925 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.
Realitní kancelář: ViaFinance reality
Realitní makléř: Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

Mgr. Hana Janošťáková, M.R.E.

4.9

Realitní kancelář: ViaFinance reality
Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

Rubešova 551, Benešov

4 990 000 Kč

110 889 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 35 m²Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²

Prodej bytu 1+kk 35 m²

Gajdošova 2173/24, Brno - Židenice

4 600 000 Kč

4 500 000 Kč

128 571 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 61 m²Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²
Prodej bytu 3+1 61 m²

Prodej bytu 3+1 61 m²

Pod Skalkou 78/21, Přerov II-Předmostí

3 300 000 Kč

54 098 Kč/m2

Prodej atypického bytu 125 m²Prodej atypického bytu 125 m²
Prodej atypického bytu 125 m²
Prodej atypického bytu 125 m²

Prodej atypického bytu 125 m²

Na Úbočí, Jeseník, Jeseník

4 800 000 Kč

38 400 Kč/m2

1...656667...69

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 314 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické