Kontakt

Byty na prodej s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

686 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 66.3 m²Prodej bytu 3+1 66.3 m²
Prodej bytu 3+1 66.3 m²
Prodej bytu 3+1 66.3 m²

Prodej bytu 3+1 66.3 m²

Trnovanská 1275/13, Teplice - Trnovany

3 390 000 Kč

51 131 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 314 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Kopečná, Šternberk

3 690 000 Kč

75 306 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 107.6 m²Prodej bytu 4+1 107.6 m²
Prodej bytu 4+1 107.6 m²
Prodej bytu 4+1 107.6 m²

Prodej bytu 4+1 107.6 m²

Sv. Čecha 3119/18, Hodonín

4 749 000 Kč

4 600 000 Kč

42 751 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Prodej bytu 1+kk 43 m²Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²
Prodej bytu 1+kk 43 m²

Prodej bytu 1+kk 43 m²

Polní 905, Liberec

4 910 653 Kč

114 201 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 89 m²Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²
Prodej bytu 3+1 89 m²

Prodej bytu 3+1 89 m²

Gončarovova 1508/2, Ostrava - Zábřeh

4 900 000 Kč

4 700 000 Kč

52 809 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 68 m²Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m²

Prodej bytu 2+kk 68 m²

Šrámkova, Havířov

3 290 000 Kč

48 382 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 57.4 m²Prodej bytu 3+kk 57.4 m²
Prodej bytu 3+kk 57.4 m²
Prodej bytu 3+kk 57.4 m²

Prodej bytu 3+kk 57.4 m²

Karla Hynka Máchy, Frýdek-Místek

3 990 000 Kč

69 512 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 52 m²Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²
Prodej bytu 1+kk 52 m²

Prodej bytu 1+kk 52 m²

Plzeňská, Chotěšov

3 590 000 Kč

69 038 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69.71 m²Prodej bytu 3+1 69.71 m²
Prodej bytu 3+1 69.71 m²
Prodej bytu 3+1 69.71 m²

Prodej bytu 3+1 69.71 m²

Josefa Kotase 1172/31, Ostrava - Hrabůvka

3 590 000 Kč

3 390 000 Kč

48 630 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53.6 m²Prodej bytu 2+1 53.6 m²
Prodej bytu 2+1 53.6 m²
Prodej bytu 2+1 53.6 m²

Prodej bytu 2+1 53.6 m²

22. dubna 1183/29, Mikulov

4 207 256 Kč

78 494 Kč/m2

1...66676869

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 314 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické