Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

699 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Na Drážce, Pardubice

6 490 000 Kč

6 390 000 Kč

95 373 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 016 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 67 m²Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m²

Prodej bytu 2+kk 67 m²

Werichova 4694/6, Prostějov

6 000 000 Kč

5 790 000 Kč

86 418 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 118 m²Prodej bytu 5+kk 118 m²
Prodej bytu 5+kk 118 m²
Prodej bytu 5+kk 118 m²

Prodej bytu 5+kk 118 m²

Na Obloucích, Kladno

8 950 000 Kč

75 847 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

Na Tržišti, Benešov

5 470 000 Kč

94 310 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 55 m²Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m²

Prodej bytu 2+kk 55 m²

Radouňova 2683/28, Praha - Stodůlky

8 770 000 Kč

8 500 000 Kč

154 545 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Sevastopolská 338/6, Brno - Starý Lískovec

7 840 000 Kč

7 500 000 Kč

107 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 90 m²Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²
Prodej bytu 3+1 90 m²

Prodej bytu 3+1 90 m²

Průběžná 2492/8, České Budějovice 3

6 500 000 Kč

6 200 000 Kč

68 889 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 57 m²Prodej bytu 3+kk 57 m²
Prodej bytu 3+kk 57 m²
Prodej bytu 3+kk 57 m²

Prodej bytu 3+kk 57 m²

Nádražní, Žďár nad Sázavou

5 390 000 Kč

94 561 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Nádražní, Žďár nad Sázavou

5 990 000 Kč

136 136 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 98 m²Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²

Prodej bytu 4+kk 98 m²

Polní, Dolní Němčí

6 690 000 Kč

68 265 Kč/m2

1...242526...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 016 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické