Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

698 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 57 m²Prodej bytu 3+kk 57 m²
Prodej bytu 3+kk 57 m²
Prodej bytu 3+kk 57 m²

Prodej bytu 3+kk 57 m²

Nádražní, Žďár nad Sázavou

5 390 000 Kč

94 561 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 000 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Nádražní, Žďár nad Sázavou

5 990 000 Kč

136 136 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 98 m²Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²
Prodej bytu 4+kk 98 m²

Prodej bytu 4+kk 98 m²

Polní, Dolní Němčí

6 690 000 Kč

68 265 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 53 m²Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m²

Prodej bytu 2+kk 53 m²

Vysočany 6, Praha

9 140 000 Kč

9 080 000 Kč

171 321 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 66 m²Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²
Prodej bytu 3+1 66 m²

Prodej bytu 3+1 66 m²

tř. Míru 228/21, Olomouc - Nová Ulice

5 950 000 Kč

5 490 000 Kč

83 182 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 83 m²Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²

Prodej bytu 3+1 83 m²

Galandova 1245/27, Praha 17 - Řepy

9 290 000 Kč

111 928 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 66 m²Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m²

Prodej bytu 3+kk 66 m²

Okružní 963/39, Olomouc - Neředín

7 350 000 Kč

111 364 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Hůlkova 279, Liberec XXIII-Doubí

5 990 000 Kč

5 690 000 Kč

82 464 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Tyršova, Beroun

5 755 716 Kč

5 399 000 Kč

125 558 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

V Kolonii, Nymburk

7 990 000 Kč

119 254 Kč/m2

1...252627...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 000 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické