Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

698 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Šrámkova 428/10, Brno - Lesná

9 500 000 Kč

8 990 000 Kč

124 861 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 993 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 89 m²Prodej bytu 4+kk 89 m²
Prodej bytu 4+kk 89 m²
Prodej bytu 4+kk 89 m²

Prodej bytu 4+kk 89 m²

Dětkovice 27, Dětkovice

6 560 000 Kč

73 708 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 84 m²Prodej bytu 2+1 84 m²
Prodej bytu 2+1 84 m²
Prodej bytu 2+1 84 m²

Prodej bytu 2+1 84 m²

Nádražní, Oslavany

5 410 000 Kč

64 405 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Svat. Čecha 514, Zlín - Prštné

5 290 000 Kč

5 090 000 Kč

74 853 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Tyršova 3222, Kladno

6 700 000 Kč

6 500 000 Kč

83 333 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Žižkova 602/3, Praha - Kunratice

5 690 000 Kč

5 190 000 Kč

207 600 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Sedloňov 154, Sedloňov

5 450 000 Kč

5 250 000 Kč

99 057 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Sedloňov 154, Sedloňov

5 250 000 Kč

5 050 000 Kč

93 519 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 90 m²Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²

Prodej bytu 4+1 90 m²

Pod Parkem, Dalovice

8 810 000 Kč

97 889 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Hornická, Abertamy

5 300 000 Kč

71 622 Kč/m2

1...293031...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 993 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické