Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

698 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 93 m²Prodej bytu 3+kk 93 m²
Prodej bytu 3+kk 93 m²
Prodej bytu 3+kk 93 m²

Prodej bytu 3+kk 93 m²

Nádražní 1598, Dubňany

6 500 000 Kč

6 290 000 Kč

67 634 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 999 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Františka Kadlece 594/18, Praha 8 - Libeň

8 600 000 Kč

8 390 000 Kč

152 545 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Sokolská třída 2442/40, Ostrava - Moravská Ostrava

6 500 000 Kč

5 990 000 Kč

79 867 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 65 m²Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²
Prodej bytu 3+kk 65 m²

Prodej bytu 3+kk 65 m²

Sokolovská 808/36, Plzeň 1 - Severní Předměstí

7 120 000 Kč

6 490 000 Kč

99 846 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 54 m²Prodej bytu 3+1 54 m²
Prodej bytu 3+1 54 m²
Prodej bytu 3+1 54 m²

Prodej bytu 3+1 54 m²

Dubrovnická 1059/1, Praha 5 - Košíře

7 790 000 Kč

7 490 000 Kč

138 704 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 142 m²Prodej bytu 4+1 142 m²
Prodej bytu 4+1 142 m²
Prodej bytu 4+1 142 m²

Prodej bytu 4+1 142 m²

Fučíkova, Terezín

5 490 000 Kč

5 290 000 Kč

37 254 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 78 m²Prodej bytu 2+kk 78 m²
Prodej bytu 2+kk 78 m²
Prodej bytu 2+kk 78 m²

Prodej bytu 2+kk 78 m²

Černý Důl, okres Trutnov

9 980 000 Kč

9 480 000 Kč

121 538 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 55 m²Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²

Prodej bytu 3+kk 55 m²

Mlékařská, Rousínov

6 990 000 Kč

127 091 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 38 m²Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m²

Prodej bytu 2+kk 38 m²

Čistá v Krkonoších 50, Černý Důl

5 929 000 Kč

156 026 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Podle Kačerova 1259/36, Praha 4 - Michle

6 900 000 Kč

6 600 000 Kč

160 976 Kč/m2

1...303132...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 999 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické