Kontakt

Byty na prodej s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

692 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 146 m²Prodej bytu 4+kk 146 m²
Prodej bytu 4+kk 146 m²
Prodej bytu 4+kk 146 m²

Prodej bytu 4+kk 146 m²

Masarykovo náměstí 97/1, Jihlava

6 380 000 Kč

43 699 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 992 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 58 m²Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²
Prodej bytu 3+kk 58 m²

Prodej bytu 3+kk 58 m²

V Zahrádkách 1532/8, Plzeň 4 - Doubravka

8 250 000 Kč

7 950 000 Kč

137 069 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli
Prodej bytu 2+kk 81 m²Prodej bytu 2+kk 81 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m²

Prodej bytu 2+kk 81 m²

Pelušková, Kyje, Praha

7 790 000 Kč

6 950 000 Kč

85 802 Kč/m2

Realitní makléř: Vanda Vlašánková
Realitní kancelář: Realitní agentura Starlet
Realitní makléř: Vanda Vlašánková

Vanda Vlašánková

4.7

Realitní kancelář: Realitní agentura Starlet
Prodej bytu 5+kk 174 m²Prodej bytu 5+kk 174 m²
Prodej bytu 5+kk 174 m²
Prodej bytu 5+kk 174 m²

Prodej bytu 5+kk 174 m²

Butovická 863, Studénka - Butovice

5 490 000 Kč

5 190 000 Kč

29 828 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Holandská 1051/46, Praha 10 - Vršovice

8 390 000 Kč

8 290 000 Kč

197 381 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 32.2 m²Prodej bytu 1+kk 32.2 m²
Prodej bytu 1+kk 32.2 m²
Prodej bytu 1+kk 32.2 m²

Prodej bytu 1+kk 32.2 m²

Poděbradská 1189/62, Praha 9 - Hloubětín

6 950 000 Kč

215 839 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 142 m²Prodej bytu 4+1 142 m²
Prodej bytu 4+1 142 m²
Prodej bytu 4+1 142 m²

Prodej bytu 4+1 142 m²

Alšova, Znojmo

7 900 000 Kč

7 300 000 Kč

51 408 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 94 m²Prodej bytu 4+kk 94 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m²
Prodej bytu 4+kk 94 m²

Prodej bytu 4+kk 94 m²

Kaštanová 1481, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

9 600 000 Kč

8 990 000 Kč

95 638 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 102 m²Prodej bytu 4+kk 102 m²
Prodej bytu 4+kk 102 m²
Prodej bytu 4+kk 102 m²

Prodej bytu 4+kk 102 m²

Slupečná 104, Lipno nad Vltavou

6 900 000 Kč

67 647 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 64 m²Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²
Prodej bytu 2+kk 64 m²

Prodej bytu 2+kk 64 m²

Černodolská 1034/3, Praha - Dolní Počernice

8 748 475 Kč

136 695 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
1...656667...70

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 992 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické